web builder

Funkcie

V krátkych odstavcoch si vysvetlíme niektoré funkcie serveru

Pokiaľ budete mať k funkciám otázky, alebo pokiaľ máte návrhy na vylepšenia, napíšte nám na našom fóre. Za každý zmysluplný návrh vám budeme vďačný.

Pri prvom pripojení sa budeš musieť zaregistrovať. Stačí zadať príkaz /Register Heslo Heslo. Ak by si chcel napr. heslo hruška príkaz by vyzeral takto: /Register hruška hruška . Po registrácii si vyplň aspoň mail v /profil. Pomôže ti to pri prípadnom zabudnutí hesla.

Pri každom pripojení ťa server vyzve k pihláseniu. Tú uskutočníš príkazom /Login heslo .

Zmena hesla je možná po prihlásení na server a zadaním príkazu /Authme changepassword staré heslo nové heslo. Príklad: /Authme changepassword hruška 12345. Pokiaľ si heslo zabudol použi kontaktný formulár.

Na FireStorme si môžeš zmeniť skin aj s neoriginálkou. Stačí zadať príkaz /skin názov skinu. Kompletný prehľaď skinov nájdeš na tejto stránke.

Pre pripojenie na Módovaný server je potrebné stiahnúť špeciálneho klienta, ktorého nájdeš aj s podrobným návodom na inštaláciu a spustenie.

BanList je webová aplikácia, kde môžeš zistiť či máš, prečo, na ako dlho od koho a za čo má hráč, alebo jeho IP ban, teda zákaz vstupu na server. O unban sa žiada na našom fóre v sekcii UnBany.

Štatistiky zbierajú informácie o tvojej činnosti na FireStorme a po zadaní príkazu /stats ti ich zobrazí v prehľadnom menu. Príkazom /top zobrazíš globílne štatistiky jednotlivých hráčov.

Po zadaní príkazu /f sa ti v chate zobrazí menu v ktorom môžeš pridávať/odoberať svojich priateľov, alebo im poslať súkromnú správu.

© Copyright 2018 Firestorm.sk